Personal Futurum Fastigheter

Klicka på E-mail om du vill skicka ett mejl-meddelande

Kontakt

Namn

Tele

Befattning

Mobil

E-mail

 

Riktnr 019

 

 

 

 

 

 

 

 

Växel

767 9100

 

 

 

 Felanmälan

767 9200

 

 

 






Styrelseordförande

 

 

 

 

Lars H Johansson

 

 

 

lars.h.johansson@orebro.se

 

 

 

 

 

VD

 

 

 

 

Göran Lunander



070-020 28 01

goran.lunander@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

VD Stab

 

 

 

 

Benny Fägerstad

767 9102

Utv.ans.

070-020 28 02

benny.fagerstad@futurumfastigheter.se

Karin Öhman



070-020 28 22

karin.ohman@futurumfastigheter.se

Stefan Nilsson


CIO

070-020 28 12

stefan.nilsson@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Reception

767 9201









Personalavdelningen

 

 

 

 

Jeanette Hellnemo


Pers.chef

070-020 28 19

jeanette.hellnemo@futurumfastigheter.se

Elisabeth Larsson


 

070-020 28 18

elisabeth.m.larsson@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Ekonomiavdelningen

 

 

 

 

Liz Hultgren


Ek.chef

070-020 28 03

liz.hultgren@futurumfastigheter.se

Helen Löfgren

767 9109

Red.ansv.

070-020 28 09

helen.lofgren@futurumfastigheter.se

Lars Hammarström Hurtig

 

 

070-020 28 24

lars.hammarstrom.hurtig@futurumfastigheter.se

Kristofer Svedberg



070-020 28 10

kristofer.svedberg@futurumfastigheter.se

Mia Wiremalm



070-020 28 08

mia.wiremalm@futurumfastigheter.se

Annemarie Jansson


 

070-020 28 14

annemarie.jansson@futurumfastigheter.se

Simon Arnold



070-020 28 20

simon.arnold@futurumfastigheter.se

Elin Hagberg


Timvikarie


elin.hagberg@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Projektavdelningen

 

 

 

 

Stefan Selander


Proj. chef

070-020 28 11

stefan.selander@futurumfastigheter.se

Peter Mejstedt

 

Proj.led.

070-020 28 48

peter.mejstedt@futurumfastigheter.se

Louis Georgis


Proj.led.

070-020 28 25

louis.georgis@futurumfastigheter.se

Jörgen Hallin


Proj.led.

070-020 28 47

jorgen.hallin@futurumfastigheter.se

Rolf Larsson

767 9107

Brandl.

070-020 28 07

rolf.larsson@futurumfastigheter.se

Ronny Elfors

767 9134

Proj.led.

070-020 28 34

ronny.elfors@futurumfastigheter.se

Amanda Hedström

 

Proj.adm

070-020 28 23

amanda.hedstrom@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Team 1 Nord

 

 

 

 

Örjan Strömberg


Förv.

070-020 28 27

orjan.stromberg@futurumfastigheter.se

Olle Larsson

 

Driftt.

 

olle.larsson@futurumfastigheter.se

Tyrone Bergh

 

Driftt.

 

tyrone.bergh@futurumfastigheter.se

Tomas Lindkvist

 

Rep.

 

tomas.lindkvist@futurumfastigheter.se

 Anders Åkerblom


Rep.


anders.akerblom@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Team 2 Mitt

 

 

 

 

Jörgen Eriksson


Förv.

070-020 28 49

jorgen.eriksson@futurumfastigheter.se

Anders Wase

 

Rep.

 

anders.wase@futurumfastigheter.se

Leif Persson

 

Rep.

 

leif.persson@futurumfastigheter.se

John Tellestedt


Rep.


john.tellestedt@futurumfastigheter.se






Team 3 Syd

 

 

 

 

Ove Abelholt

 

Förv.

070-020 28 29

ove.abelholt@futurumfastigheter.se

Tommy Wallin

 

Rep.

 

tommy.wallin@futurumfastigheter.se

Lars Andersson

 

Driftt.

 

lars.andersson@futurumfastigheter.se

Bengt Waldesjö

 

Driftt.

 

bengt.waldesjo@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Energigrupp

 

 

 

 

Lars Johansson


Driftch.

070-020 28 06

lars.johansson@futurumfastigheter.se

Mia Elvén


Energiing.

070-020 28 15

mia.elven@futurumfastigheter.se

K-G Reinholdzon


Energiop.

070-020 28 41

karl-gustav.reinholdzon@futurumfastigheter.se

Tomas Nilsson


Driftt.

070-020 28 60

tomas.nilsson@futurumfastigheter.se

Matti Fors

 

Driftt.

070-020 28 78

matti.fors@futurumfastigheter.se

Kristofer Engvall

 

Driftt.

070-020-28 83

kristofer.engvall@futurumfastigheter.se

Anders Dahlberg


Vent.tek.

070-020 28 13

anders.dahlberg@futurumfastigheter.se

Johan Sellin


Energiing.

070-020 28 32

johan.sellin@futurumfastigheter.se

Omer Popaja

 

Kyltek.

070-020 28 51

omer.popaja@futurumfastigheter.se

Michael Björkqvist

 

Kyltek.

070-020 28 53michael.bjorkqvist@futurumfastigheter.se

Joel Englund

 

Rep.

070-020 28 61

joel.englund@futurumfastigheter.se

Gustav Glaad


Energiing.

070-020 28 39

gustav.glaad@futurumfastigheter.se

Louise Klingstedt


Driftt.

070-020 20 50

louise.klingstedt@futurumfastigheter.se






Säkerhetsgrupp

 

 

 

 

Leif Andersson


Säkerch.

070-020 28 30

leif.a.andersson@futurumfastigheter.se

Emmy Nordström


Mynd.sam

070-020 28 26

emmy.nordstrom@futurumfastigheter.se

Peter Johnsson


Larm/pas.

070-020 28 57

peter.johnsson@futurumfastigheter.se

Anders Greus


Larm/Pas.

070-020 28 58

anders.greus@futurumfastigheter.se

Magnus Lundqvist

767 9173

Nycklar

070-020 28 68

magnus.lundqvist@futurumfastigheter.se

Michael Jacobsson


Elektriker

070-020 28 42

mikael.jacobsson@futurumfastigheter.se

Bengt Larsson

 

Elektriker

070-020 28 55

bengt.larsson@futurumfastigheter.se

Anders Melin

 

Elansvarig

070-020 28 56

anders.melin@futurumfastigheter.se

Jannice Almgren

 

Kundtjänst

070-020 28 21

jannice.almgren@futurumfastigheter.se

Emma Norrby


Kundtjänst

070-020 28 88

emma.norrby@futurumfastigheter.se

Anders Ericsson


proj.lekpl.

070-020 28 35

anders.ericsson@futurumfastigheter.se

Niklas Wallin


Elektriker

070-020 28 40

niklas.wallin@futurumfastigheter.se

Niklas Pettersson

 

Snickare

070-020 28 63

niklas.pettersson@futurumfastigheter.se

Peter Lövqvist

 

Driftt.

070-020 28 37

peter.lovqvist@futurumfastigheter.se

Ove Jansson

 

Mex

070-020 28 64

ove.jansson@futurumfastigheter.se






Grönyteskötsel

 

 

 

 

Anneli Norrby

 

Chef/arb

070-020 28 86

anneli.norrby@futurumfastigheter.se

Verona Andersson

 

Teamlead

070-020 28 91

verona.andersson@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

Team 1

 

 

 

 

Anders Persson




anders.persson@futurumfastigheter.se

Hanna Lord










Team 2

 

 

 

 

Ronnie Johansson


.

070-020 28 66

ronnie.johansson@futurumfastigheter.se

Hijazzi Fethi





Niklas Ängerek





Elsa Englund










Team 3

 

 

 

 

Elmi Hyseni

 


070-020 28 84

elmi.hyseni@futurumfastigheter.se

Paul Kakraba

 

 

 


Josefin Olsson

 

 

 

 






Team 4

 

 

 

 

Massimo Votano

 

Skyddsomb.


massimo.votano@futurumfastigheter.se

Dragan Pavic

 

 



Joel Götell










Team 5

 

 

 

 

Monica Landberg

 




Nedjemedin Halili

 

 

 

 

Linda Björck





 

 

 

 

 

Team 6

 

 

 

 

Daling Xuan

 

 

 070-0202828

daling.xuan@futurumfastigheter.se

Anar Samadov





Veine Lindholm










Team 7

 

 

 

 

Josefin Gäwert




josefin.gawert@futurumfastigheter.se

Fanus Mihretuiah





Henrik Hultgren





Carolina Hallberg





 

 

 

 

 

Team 8

Östernärke

 

 

 

Staffan Augustson

 


070-020 28 76

staffan.augustson@futurumfastigheter.se

Mikael Andersson

 

 

 


Gustav Hellnemo










Team 9

 

 

 

 

Agnes Stahle





Hien Le Qouc





Ida Eriksson





Hanna Larsson










Maskinförare

 

 

 

 

Mikko Piispanen

 

 

 

mikko.piispanen@futurumfastigheter.se

Björn Wannerskog

 

 

 

bjorn.wannerskog@futurumfastigheter.se

Fredrik Jörnefeldt

 

 

 070-020 28 44

fredrik.jornefeldt@futurumfastigeter.se

Anton Svensson




anton.svensson@futurumfastigheter.se

Taip Hyseni

 



taip.hyseni@futurumfastigheter.se






Servicefordon Grönyta





Felemez Kesenci

 



felemez.kesenci@futurumfastigheter.se

Ziad Khoder

 

 

 

ziad.khoder@futurumfastigheter.se

Sofia Olsson




sofia.olsson@futurumfastigheter.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futurum Fastigheter i Örebro AB
Box 33 500, 701 35 Örebro
Besöksadress: Pappersbruksallén 1, 702 15 Örebro
Telefon 019 - 767 91 00 E-post: info@futurumfastigheter.se Org.nr: 556736-6215

Hitta oss på Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster och Linked inlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster